• Ayın Ürünü
  • Yeni Ürün
Hakkımızda


Şifa Ana Şifali Bitkiler , binlerce yıllık aromaterapi , fitoterapi ve apiterapi uygulamalarını çalışmalarına katarak, uzman kadrosuyla, hijyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde üretim yapmaktadır.

Türkiye'nin görünmeyen büyük zenginlik kaynağı olan, doğal ortamda yetişen, her yıl dağlarda yok olup giden şifalı bitkileri Dünya Standatlarında işleyerek tüketiciye kaliteyi sunmaktadır. Bu sayede istihdam yaratarak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Şifa Ana Şifali Bitkiler , sadece üretici bir firma olarak kalmamış, bugün tedarikçi firma konumuna da gelmiştir. Geniş bir ürün gamına sahip olan Şifa Ana Şifali Bitkiler, yüzlerce ürün çeşidi sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır .

2005 yılında kurulan Şifa Ana Şifali Bitkiler ; Sağlık bakanlığından ve mülkü sağlık kurumlarından onaylı izin belgesi; İSO kalite belgeleri, Helallik belgeleri ve GMP belgeleri ile üretim ve dağıtım yapmaktadır. İnsan sağlığına ve hijyene önem veren uzman ekibi ve deneyimli personeli ile Türkiye geneli Toptan ve Perakende satış yapmaktadır. Bayilik sistemi ile Türkiye'nin tüm il ve bölgelerine Şifa Ana Şifali Bitkiler ürünlerini sunmaktadır.

Şifa Ana Şifali Bitkiler , ürün güvenliği prensiplerine uyarak sektöründe güvenilir ve kalitenin simgesi olmayı hedeflemiştir ve bu hedefine ulaşan markaları ile çalışmalarına yıllardır devam etmektedir.
Nefkin Web Tasarım® | Nefkin Kurumsal Web Yazılımı ile hazırlanmıştır.

©Şifa Ana Şifalı Bitkiler . Tüm Hakları Saklıdır